Gizlilik Politikası

Web Sitemizi ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Kişisel verilerinizin korunması bizim için çok önemlidir. Kişisel veriler, belirli veya tanımlanabilir bir gerçek kişinin kişisel veya olgusal durumları hakkında bireysel detaylardır. Bu,isim, adres, telefon numarası ve doğum tarihi gibi bilgileri içerir.

Bu veriler özel korumadan yararlandıklarından, sadece teknik olarak gerekli olduğu ölçüde bizim tarafımızdan toplanırlar.

Veri koruma kanunu açısından sorumlu kurum: 

WR TURKEY ELDİVEN A.Ş.
Ağaoğlu My Office 212 Sit.
No:3 Ofis:207 BAĞCILAR / İSTANBUL 

Tel   : +90 553 705 91 14
Ofis : +90 212 803 91 14
E-Mail: info@wr-turkey.com

Sitemiz size kişisel verileri toplamak, işlemek ve saklamak için kullandığımız çeşitli işlevler sunmaktadır. Aşağıda bu verilere ne olduğunu açıklıyoruz:

• iletişim formu (lar):

İletişim formumuz ya da iletişim formlarımız aracılığıyla kaydedilen veriler sadece iletişim formu ya da iletişim formları aracılığıyla alınan soruları işlemek için kullanılacaktır. Soruşturmalar yapıldıktan sonra yasal depolama süreleri olmadığı sürece toplanan veriler derhal silinecektir.

• E-Bülten:

Haber bültenimizin kayıt formunda kaydedilen veriler, tüm hizmetlerimiz hakkında bilgilendirdiğimiz bültenimizin gönderilmesi için tarafımızca kullanılacaktır. Kaydolduktan sonra, bültenimize kayıt olmak için tıklamanız gereken bir bağlantı içeren bir onay e-postası göndereceğiz. Bülten aboneliği iptal linkine tıklayarak istediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz. Verileriniz iptal işleminden sonraki altı ay içinde tarafımızdan silinecektir. Aynı şekilde, başvurunuz tamamlanmazsa, bilgileriniz altı ay içinde silinir.